УКР
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №250416

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
вулиця Бєляєва (Замполіта Бєляєва) 18, Дніпро
Звернення отримано:
01.12.2022 12:46
Звернення передано
на виконання:
01.12.2022 12:47
Звернення закрито:
01.12.2022 14:35

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 01 грудня 2022 о 12:46.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварійна служба міста» 01 грудня 2022 о 12:47.

3  

Звернення отримано виконавцем 01 грудня 2022 о 13:58.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 01 грудня 2022 о 14:35.