УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №27090

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
бульвар Слави 8, Дніпро
Звернення отримано:
15.05.2019 10:13
Звернення передано
на виконання:
15.05.2019 10:14
Звернення закрито:
15.05.2019 14:50

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 травня 2019 о 10:13.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 15 травня 2019 о 10:14.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 травня 2019 о 14:50.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 15 травня 2019 о 14:50. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 15 травня 2019 о 14:50.