УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №27127

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Іларіонівська 83, Дніпро
Звернення отримано:
15.05.2019 14:39
Звернення передано
на виконання:
15.05.2019 14:40
Звернення закрито:
15.05.2019 14:54

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 травня 2019 о 14:39.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 15 травня 2019 о 14:40.

3  

Звернення отримано виконавцем 15 травня 2019 о 14:54.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 15 травня 2019 о 14:54.