УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №28164

Каналізація: Засмічена вулична каналізація
вулиця Привокзальна 3к, Дніпро
Звернення отримано:
23.05.2019 10:07
Звернення передано
на виконання:
23.05.2019 10:08
Звернення закрито:
23.05.2019 10:50

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 травня 2019 о 10:07.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 23 травня 2019 о 10:08.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 травня 2019 о 10:16.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 травня 2019 о 10:50.