УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №28210

Міський дорожній рух: Не горить жоден сигнал світлофору
вулиця Гулі Корольової 12в, Дніпро
Звернення отримано:
23.05.2019 15:43
Звернення передано
на виконання:
23.05.2019 15:44
Звернення закрито:
23.05.2019 16:37

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 23 травня 2019 о 15:43.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпродорсервіс" ДМР 23 травня 2019 о 15:44.

3  

Звернення отримано виконавцем 23 травня 2019 о 16:37.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 23 травня 2019 о 16:37.