УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №30820

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
вулиця Макарова 1а, Дніпро
Звернення отримано:
12.06.2019 15:07
Звернення передано
на виконання:
12.06.2019 15:08
Звернення закрито:
12.06.2019 16:01

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 червня 2019 о 15:07.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварийная служба города» 12 червня 2019 о 15:08.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 червня 2019 о 16:01.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 червня 2019 о 16:01.