УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35056

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Полігонна (Погребняка) 18Б, Дніпро
Звернення отримано:
11.07.2019 10:59
Звернення передано
на виконання:
11.07.2019 11:00
Звернення закрито:
11.07.2019 11:03

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 липня 2019 о 10:59.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 11 липня 2019 о 11:00.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 липня 2019 о 11:03.

4  

Виконання звернення завершене 11 липня 2019 о 11:03.