УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35071

Електропостачання: Відсутність світла на сходинах під'їзду
вулиця Тополина 9, Дніпро
Звернення отримано:
11.07.2019 12:34
Звернення передано
на виконання:
11.07.2019 12:35
Звернення закрито:
11.07.2019 14:51

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 липня 2019 о 12:34.

2  

Звернення передано на виконання в КП "ЖИЛСЕРВИС-2" ДГС 11 липня 2019 о 12:35.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 липня 2019 о 14:51.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 липня 2019 о 14:51.