УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35123

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Максимовича Михайла (Мануїльського) 1, Дніпро
Звернення отримано:
11.07.2019 18:18
Звернення передано
на виконання:
11.07.2019 18:19
Звернення закрито:
12.07.2019 06:25

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 липня 2019 о 18:18.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 11 липня 2019 о 18:19.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 липня 2019 о 06:24.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 12 липня 2019 о 06:25. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 липня 2019 о 06:25.