УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №35154

Електропостачання: Відсутність освітлення при вході до під'їзду
вулиця Немировича-Данченка 28, Дніпро
Звернення отримано:
12.07.2019 08:22
Звернення передано
на виконання:
12.07.2019 08:23
Звернення закрито:
12.07.2019 08:39

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 12 липня 2019 о 08:22.

2  

Звернення передано на виконання в КП "ЖХ Самарского района"ДГС 12 липня 2019 о 08:23.

3  

Звернення отримано виконавцем 12 липня 2019 о 08:39.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 12 липня 2019 о 08:39.