УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39054

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
вулиця Іларіонівська 20, Дніпро
Звернення отримано:
13.08.2019 11:07
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 11:08
Звернення закрито:
13.08.2019 11:39

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 11:07.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 13 серпня 2019 о 11:08.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 11:39.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 13 серпня 2019 о 11:39.