УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39062

Побутові відходи, сміттєві звалища: Несвоєчасне вивезення сміття
провулок Гаражний 16, Дніпро
Звернення отримано:
13.08.2019 11:41
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 11:42
Звернення закрито:
13.08.2019 17:00

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 11:41.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Жилсервис-2" ДГС ПВ 13 серпня 2019 о 11:42.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 17:00.

4  

Виконання звернення завершене 13 серпня 2019 о 17:00.