УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39147

Електропостачання: Відсутність світла по стояку, у квартирі, не горить індикатор
проспект Олександра Поля (Кірова) 42, Дніпро
Звернення отримано:
13.08.2019 21:37
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 21:38
Звернення закрито:
14.08.2019 12:44

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 21:37.

2  

Звернення передано на виконання в «Аварийная служба города» 13 серпня 2019 о 21:38.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 серпня 2019 о 12:44.

4  

Виконання звернення завершене 14 серпня 2019 о 12:44.