УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №39166

Побутові відходи, сміттєві звалища: Несвоєчасне вивезення сміття
вулиця Онезька 83, Дніпро
Звернення отримано:
14.08.2019 07:38
Звернення передано
на виконання:
14.08.2019 07:39
Звернення закрито:
14.08.2019 16:23

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 серпня 2019 о 07:38.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Жилсервис-2" ДГС ПВ 14 серпня 2019 о 07:39.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 серпня 2019 о 16:23.

4  

Виконання звернення завершене 14 серпня 2019 о 16:23.