УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №42379

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Академіка Янгеля 10, Дніпро
Звернення отримано:
10.09.2019 16:54
Звернення передано
на виконання:
10.09.2019 16:55
Звернення закрито:
11.09.2019 06:22

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 вересня 2019 о 16:54.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 10 вересня 2019 о 16:55.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 вересня 2019 о 06:22.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 вересня 2019 о 06:22. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 вересня 2019 о 06:22.