УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №42387

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Олександра Поля (Кірова) 92г, Дніпро
Звернення отримано:
10.09.2019 18:38
Звернення передано
на виконання:
10.09.2019 18:39
Звернення закрито:
11.09.2019 06:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 вересня 2019 о 18:38.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 10 вересня 2019 о 18:39.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 вересня 2019 о 06:21.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 вересня 2019 о 06:21. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 вересня 2019 о 06:21.