УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №42518

Побутові відходи, сміттєві звалища: Інше
вулиця Вербова 1, Дніпро
Звернення отримано:
11.09.2019 15:13
Звернення передано
на виконання:
11.09.2019 15:14
Звернення закрито:
11.09.2019 16:55

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 вересня 2019 о 15:13.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Жилсервис-2" ДГС ПВ 11 вересня 2019 о 15:14.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 вересня 2019 о 16:55.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 вересня 2019 о 16:55.