УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №46639

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Волинська 11, Дніпро
Звернення отримано:
10.10.2019 10:51
Звернення передано
на виконання:
10.10.2019 10:52
Звернення закрито:
10.10.2019 14:41

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 жовтня 2019 о 10:51.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 10 жовтня 2019 о 10:52.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 жовтня 2019 о 14:41.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 10 жовтня 2019 о 14:41. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 10 жовтня 2019 о 14:41.