УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №46648

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
проспект Слобожанський (Газети "Правда") 62, Дніпро
Звернення отримано:
10.10.2019 11:45
Звернення передано
на виконання:
10.10.2019 11:46
Звернення закрито:
10.10.2019 19:28

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 жовтня 2019 о 11:45.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 10 жовтня 2019 о 11:46.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 жовтня 2019 о 19:27.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 10 жовтня 2019 о 19:28. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 10 жовтня 2019 о 19:28.