УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №46684

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Березинська 30, Дніпро
Звернення отримано:
10.10.2019 13:40
Звернення передано
на виконання:
10.10.2019 13:41
Звернення закрито:
10.10.2019 19:25

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 10 жовтня 2019 о 13:40.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 10 жовтня 2019 о 13:41.

3  

Звернення отримано виконавцем 10 жовтня 2019 о 19:24.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 10 жовтня 2019 о 19:25. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 10 жовтня 2019 о 19:25.