УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №52052

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Данили Нечая 17, Дніпро
Звернення отримано:
07.11.2019 18:10
Звернення передано
на виконання:
07.11.2019 18:11
Звернення закрито:
08.11.2019 06:13

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 07 листопада 2019 о 18:10.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 07 листопада 2019 о 18:11.

3  

Звернення отримано виконавцем 08 листопада 2019 о 06:13.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 08 листопада 2019 о 06:13. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 08 листопада 2019 о 06:13.