УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №52234

Автошляхи: Ліквідація провалів на автошляхах (узгоджується з Департаментом благоустрою міста)
вулиця Калинова 12, Дніпро
Звернення отримано:
08.11.2019 15:21
Звернення передано
на виконання:
08.11.2019 15:22
Звернення закрито:
08.11.2019 15:58

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 08 листопада 2019 о 15:21.

2  

Звернення передано на виконання в Департамент благоустрою та інфраструктури ДМР 08 листопада 2019 о 15:22.

3  

Звернення отримано виконавцем 08 листопада 2019 о 15:58.

4  

Виконання звернення завершене 08 листопада 2019 о 15:58.