УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №72928

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Академіка Янгеля 10, Дніпро
Звернення отримано:
25.03.2020 12:15
Звернення передано
на виконання:
25.03.2020 12:16
Звернення закрито:
25.03.2020 16:46

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 25 березня 2020 о 12:15.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 25 березня 2020 о 12:16.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 березня 2020 о 16:46.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 25 березня 2020 о 16:46. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 25 березня 2020 о 16:46.