УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №72938

Вуличне освітлення: Не горить лампа зовнішнього освітлення
проспект Гагаріна 100, Дніпро
Звернення отримано:
25.03.2020 13:34
Звернення передано
на виконання:
25.03.2020 13:35
Звернення закрито:
25.03.2020 20:37

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 25 березня 2020 о 13:34.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Міськсвітло" 25 березня 2020 о 13:35.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 березня 2020 о 20:37.

4  

Виконання звернення завершене 25 березня 2020 о 20:37.