УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №79536

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
шосе Донецьке 130, Дніпро
Звернення отримано:
22.05.2020 12:37
Звернення передано
на виконання:
22.05.2020 12:38
Звернення закрито:
22.05.2020 17:54

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 22 травня 2020 о 12:37.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 22 травня 2020 о 12:38.

3  

Звернення отримано виконавцем 22 травня 2020 о 17:54.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 22 травня 2020 о 17:54. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 22 травня 2020 о 17:54.