УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №85628

Каналізація: Засмічена дворова каналізація ( другий колодязь від дому )
вулиця Юридична 3, Дніпро
Звернення отримано:
29.06.2020 15:39
Звернення передано
на виконання:
29.06.2020 15:40
Звернення закрито:
29.06.2020 17:52

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 29 червня 2020 о 15:39.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 29 червня 2020 о 15:40.

3  

Звернення отримано виконавцем 29 червня 2020 о 17:52.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 29 червня 2020 о 17:52. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 29 червня 2020 о 17:52.