УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №85637

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Академіка Янгеля 15, Дніпро
Звернення отримано:
29.06.2020 17:24
Звернення передано
на виконання:
29.06.2020 17:25
Звернення закрито:
30.06.2020 06:24

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 29 червня 2020 о 17:24.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 29 червня 2020 о 17:25.

3  

Звернення отримано виконавцем 30 червня 2020 о 06:23.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 30 червня 2020 о 06:24. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 30 червня 2020 о 06:24.