УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №85644

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Савченка Юрія 96а, Дніпро
Звернення отримано:
29.06.2020 19:14
Звернення передано
на виконання:
29.06.2020 19:15
Звернення закрито:
30.06.2020 06:08

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 29 червня 2020 о 19:14.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 29 червня 2020 о 19:15.

3  

Звернення отримано виконавцем 30 червня 2020 о 06:07.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 30 червня 2020 о 06:08. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 30 червня 2020 о 06:08.