УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №91186

Каналізація: Засмічена вулична каналізація
вулиця Тютюнова 1, Дніпро
Звернення отримано:
31.07.2020 17:28
Звернення передано
на виконання:
31.07.2020 17:29
Звернення закрито:
31.07.2020 22:40

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 31 липня 2020 о 17:28.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 31 липня 2020 о 17:29.

3  

Звернення отримано виконавцем 31 липня 2020 о 22:40.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 31 липня 2020 о 22:40. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 31 липня 2020 о 22:40.