УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №91208

Каналізація: Засмічена дворова каналізація ( другий колодязь від дому )
вулиця Велика Діївська (Братів Трофімових) 24б, Дніпро
Звернення отримано:
31.07.2020 20:50
Звернення передано
на виконання:
31.07.2020 20:51
Звернення закрито:
01.08.2020 05:48

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 31 липня 2020 о 20:50.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 31 липня 2020 о 20:51.

3  

Звернення отримано виконавцем 01 серпня 2020 о 05:47.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 01 серпня 2020 о 05:48. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 01 серпня 2020 о 05:48.