УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №99050

Житлово-комунальні послуги: Прибирання прибудинкової території
проспект Олександра Поля (Кірова) 102, Дніпро
Звернення отримано:
15.09.2020 23:18
Звернення передано
на виконання:
15.09.2020 23:19
Звернення закрито:
16.09.2020 08:10

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 15 вересня 2020 о 23:18.

2  

Звернення передано на виконання в ООО "ЕКОЛОГІЯ-Д" 15 вересня 2020 о 23:19.

3  

Звернення отримано виконавцем 16 вересня 2020 о 08:10.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 16 вересня 2020 о 08:10.