УКР РУС
+38 (056)732 12 12 +38 (095)732 12 12 +38 (096)732 12 12 +38 (073)732 12 12

Звернення №99057

Каналізація: Засмічена дворова каналізація
вулиця Космонавтів 5, Дніпро
Звернення отримано:
16.09.2020 07:10
Звернення передано
на виконання:
16.09.2020 07:11
Звернення закрито:
16.09.2020 09:02

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 16 вересня 2020 о 07:10.

2  

Звернення передано на виконання в КП "Дніпроводоканал" ДГС 16 вересня 2020 о 07:11.

3  

Звернення отримано виконавцем 16 вересня 2020 о 08:52.

4  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 16 вересня 2020 о 09:02.